Chceš přijet?

Centrum života mládeže je dům stálého přijetí, založený diecézním biskupem. Žije zde kněz spolu s týmem mladých lidí. Společně vytvářejí společenství, kam může kdokoli a kdykoli přijet.

Vzhledem k současné situaci Vás prosíme, abyste se telefonicky ohlásili, než k nám vyrazíte, a ověřili si, že je možné přijet. Využít k tomu můžete tel. P. Jiřího Smolka: +420732975817.

V souvislosti s pandemií Covid-19 přijíždějte prosím s dokladem o očkování, prodělání nemoci nebo negativním PCR testu a při příjezdu vyplňte tento formulář.

Téměř každý víkend, a během prázdnin i ve všedních dnech, se u nás koná nějaká nějaký program. Na to, co se u nás děje, se můžeš podívat v záložce připravujeme nebo na Facebooku.

Ubytování

V 2. patře jsou 2 velké místnosti, kde spí odděleně holky a kluci. Spí se na matracích ve vlastním spacáku. Sprchy i záchody jsou k dispozici v 1. patře.

Ekonomické podmínky

Jedním ze základních pilířů tohoto místa je, že se zde neplatí žádná konkrétní částka za noc. Každý kdo přijede dá do společné kasičky tolik peněz, kolik může. Kdo může, dá víc, kdo má nedostatek dá méně. Nedostatek financí by nikdy neměl být překážkou k tomu, abys mohl přijet.

Peníze, které se vyberou v kasičce nestačí na pokrytí všech nákladů, ale díky finanční podpoře dobrodinců se vždy dá dohromady tolik, abychom nebyli ve ztrátě.

Harmonogram (může se měnit)

8:00 budíček

8:30 ranní modlitba a slovo na den - úryvek z Bible, podle kterého se snažíme celý den žít

9:00 snídaně

9:30 úklid fary

10:30 dopolední program (témátko, společná hra nebo sport)

12:30 oběd

14:30 odpolední program (procházka nebo sport - fotbal, volejbal, ...)

18:00 mše svatá

19:00 večeře

20:15 večerní program (seznámení, společná hra v sále nebo venku)

21:30 modlitba

22:30 večerka

Pravidla

Účast na společném programu je povinná, pokud se nedomluvíš jinak.

Do služeb (mytí nádobí, úklid, ...) se zapojují všichni tak, abychom se prostřídali.

Pití alkoholu a kouření je na faře zakázáno.

Jak se k nám dostat?

Autobusem: Praha – směr Harrachov – vystoupit na zastávce Kořenov,Příchovice,Motorest (1,9 km pěšky po silnici - mapa)

Vlakem: nádraží Tanvald (3,4 km po zelené tur. zn. - mapa)

Nedávno byl natočený dokument o centru života mládeže v Příchovicích, pokud se chceš dozvědět něco o historii nebo se jen podívat jak to u nás vypadá, klikni na odkaz. Křižovatka v Příchovicích - 35 let

Pokud máš nějaké otázky, neváhej nás kontaktovat na email dczm.krizovatka@gmail.com nebo zavolej na číslo 483 399 218 nebo napiš na facebook někomu ze současného týmu.