Teen tábor

To, že jsem byla pověřená zrovna já, abych napsala něco o Teen táboru mě zprvu nejdříve zarazilo, ale potom jsem si řekla proč ne. No do Příchovic už jezdím celý svůj život. A myslím, že skoro na všechny akce se snažím přijet, protože to je místo, kde se cítím velmi dobře a náramně moc pro mě znamená. Náš krásný Teen tábor začal tím, že jsme koukali no na vcelku dlouhý film, jak máme zachránit svět od parapinu!(Kdo neviděl, asi jen tak nepochopí.) Bylo celkem vtipné sledovat týmaky, jak to všechno berou vážně. Ale asi to bylo na tom, to krásné. Druhý den jsme se rozdělovali do našich odbojových skupin. A že jsem dostala tak výbornou skupinku! Líbilo se mi, že jsme se tam sice trošičku dohadovali, ale na konec jsme se vždy shodli. Výborně byl promyšlen celý program. Ranní rozcvička, no prostě bomba po ránu! Nejlepší bylo polévání vodou z kašny. Potom byly různé skupinové sporty a aktivity. Nejvíce se mi líbilo to, že jsme každý ze skupiny obdrželi dvoulitrovou láhev vody a museli jsme ji držet nad předloktí v pravém úhlu nebo jsme museli vydržet co nejdéle pod vodou v lavoru plném studené vody z kašny. Čas každého jednotlivce se započítával do celé skupiny, o to více se člověk snažil. Krásné byly i večerní hry. Třeba plížení, aby nás nechytila morální policie. A výsadky byly také opravdu super. Výsadky znamenají to, že vás vzbudí v jednu hodinu ráno, zavážou vám oči a odvezou vás někam, kde to vůbec neznáte a hledáte cestu zpět do Příchovic. Ano, také si člověk užije spousta legrace. A co teprve přespávání venku? Super, ale ne když na vás prší celou noc. I přesto, že na mě opravdu celou noc pršelo, tak jsem byla šťastná, že to prožívám. Je krásné ležet a cítit, jak vám stékají kapičky deště po tváři!

Pro mě tuze znamenalo to, že jsme měli KAŽDÝ DEN mši svatou. Člověk si takhle krásně vyhradí čas na Boha. Je to takový krásný Příchovický zvyk, za který jsem opravdu velmi vděčná! A nechyběla ani adorace. Kostel krásně rozzářený svícemi, jdete uličkou k oltáři, zastavíte se, abyste si mohli kleknout a cítíte už takový ten pocit, že už tam jste vy sami s Bohem…už je to ten rozhovor s ním. Tahle adorace byla něčím zvláštní! Byla jedinečná. Jen díky Bohu:).

 

A to, že jsme zachránili svět od parapinu, bylo také velmi pozitivní. Podařilo se nám to díky tomu, že jsme se všechny skupinky opravdu snažily. (Ano, o tom bych vám mohla vyprávět. Zrovna ta moje! Sice jsme skoro všechno prohráli, ale tolik srandy a zážitků, které z toho máme). Celý Teen tábor jsme zakončili společnou hostinou, kde byla spousta dobrot. Po tak náramně výborné hostině, jsme si rozdali papíry, připnuli jsme si je všichni na záda a navzájem jsme si psali krásné vzkazy! (Všechny mě moc potěšily.) A úplně na konec jsme tancovali společenské tance. U mě to opravdu bodovalo, protože miluji tanec. Tento tábor byl výjimečný a hodně do detailu promyšlený. Proto děkuji všem, kteří tu byli, za jejich krásný úsměv na tváři a za jejich skvělé přijetí do party. Je krásné vidět, že vás druzí přijímají a berou vás takového, jací jste. Děkuji i celému týmu, za jejich přípravu a výborné promyšlení celého programu, protože od začátku do konce jsem se opravdu nenudila. Bylo to skvělé a požehnané! DÍKY BOHU!

Michelle

Administrátor

2021-03-10 11:52:34